RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Architektonická studie

Architektonickou studií u nás ve Wobau začínáme. Vždy. A bez výjimky. Architektonická studie je složena z několika částí. Úvodní část tvoří komunikace s klientem. Seřazení jeho požadavků na bydlení, pochopení jeho způsobu vidění světa, konzultace ohledně nároků na životní standard.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme originální dům vašich snů

Jádro návrhu tvoří analýzy a následné výstupy těchto souvislostí, které jsou podkladem pro formování návrhu a jeho konkretizaci. Formalizováním předchozích kroků dochází k postupné krystalizaci všech detailů a následně je výsledek převeden do výkresů a vizualizací. Architektonická studie je podkladem pro projekční fázi a je její nedílnou součástí.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o architektonickou studii?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference architektonické studie

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.