RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Bungalovy na klíč

Bungalovy neboli domy v jedné úrovni podlaží, patří mezi hlavní trendy současného stavebnictví. Jejich historie sahá až do přelomu 19. a 20. století a jejich konstrukční a provozní schéma bylo zdárně aktualizováno pro potřeby a požadavky dneška.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný bungalov vašich snů

Charakteristickými znaky bungalovů jsou výše uvedené jedno nadzemní podlaží a vazníková sedlová nebo valbová střecha. Sbíjené vazníky jsou pro střešní konstrukci voleny z důvodu rychlosti a jednoduchosti montáže a také kvůli nižší ceně a hmotnosti celkové konstrukce. Bungalovy jsou ideální bydlení pro osoby se sníženou schopností pohybu nebo pro rodiny s dětmi. Schodiště je v tomto případě konstrukcí, která tvoří v domě překážku, a proto je rozložením místností v jedné úrovni eliminována. Naše bungalovy vynikají jednoduchostí konstrukčního řešení, ideálním poměrem ploch jednotlivých místností a logikou návazností provozů. Jelikož se jedná o domy na míru klientovi, nenaleznete jinde bungalov jako ten Váš.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní bungalov na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference bungalovu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.