RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Design nábytku

Nábytek patří mezi zásadní prvky v rámci návrhu interiéru. Ať už vestavný nebo volně stojící, pomáhá definovat prostor a stejně jako barva stěn nebo velikost oken ovlivňuje své uživatele. Ve Wobau přistupujeme k nábytku jako k samostatnému projektu.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a zrealizujeme originální design nábytku vašich snů

Nábytek na míru musí být podobně jako dům domyšlen do posledního detailu. Materiál, barva, textura. Kvalitní mechanizmy, sofistikovaná řešení, chytré funkce. Vše je důležité a jedno bez druhého nemůže fungovat. Ve Wobau se snažíme, aby každý námi navržený design byl v první řadě funkční a také aby odpovídal současným trendům a designovému jazyku. Nevytváříme pouze další kusy bezejmenných prvků v interiéru – designujeme!

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o návrh designového nábytku bytovým architektem?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference designu nábytku

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.