RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Dotace

Dotace na novostavby

Navrhneme optimální řešení pro váš dům, zpracujeme průkaz energetické náročnosti budovy a v případě zájmu také odborný posudek pro podání žádosti o dotaci.

Bydlení budoucnosti

Zpracujeme, spočítáme a vyřídíme dotaci pro vaše lepší bydlení

Podobně jako u řady dalších dotací i u dotace na novostavby je hlavní podmínkou vlastnit příslušnou nemovitost. Co se týče instalace zdrojů využívajících obnovitelné zdroje energie musí instalaci provádět dodavatel s příslušným oprávněním. Rovněž je potřeba všechna opatření dokončit do třiceti šesti měsíců ode dne akceptace žádosti. Rozhodné datum pro stanovení způsobilosti výdajů je maximálně dvacet čtyři měsíců před datem evidence žádosti. Výše dotace je rozdělena do tří oblastí a to B0, B1 a B2. Pro získání vyšší dotace je potřeba postavit úspornější dům, tzn. zabezpečit zvýšené využívání energií z obnovitelných zdrojů. Můžete tak získat až 50% celkových způsobilých výdajů. Jako bonus pro žadatele např. z Moravskoslezského kraje je možné obdržet navíc 10% dotační částky. A to se vyplatí!

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o vyřízení dotace na novostavbu?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Realizované dotace na novostavby

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.