RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Dotace

Dotace na rekonstrukce

Navrhneme několik možných optimálních řešení a návrhů energetických opatření pro rekonstrukci vašeho domu. Z nich si vyberete podle svých požadavků a my následně zpracujeme odborný posudek.

Bydlení budoucnosti

Zpracujeme, spočítáme a vyřídíme dotaci rekonstrukce pro vaše lepší bydlení

Základní podmínkou pro získání dotace na rekonstrukci je vlastnictví daného objektu. Na jeden rodinný dům můžete uplatnit pouze jednu žádost, která však může obsahovat kombinaci různých opatření, jako například zateplení, výměnu zdroje tepla nebo instalaci solárních panelů. Všechna podpořená opatření je potřeba dokončit do dvaceti čtyř měsíců ode dne akceptování žádosti. Podporována jsou pouze opatření, která byla realizována a uhrazena (i částečně formou záloh) po 1. lednu 2021. Rekonstrukci můžete provést svépomocí nebo se obrátit na nás.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o vyřízení dotace na rekonstrukci?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Realizované dotace na rekonstrukce

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.