RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Dotace

Dotace na zateplení

Navrhneme několik možných optimálních řešení a návrhů energetických opatření na zateplení pro váš dům. Z nich si vyberete podle svých požadavků a my následně zpracujeme odborný posudek.

Bydlení budoucnosti

Zpracujeme, spočítáme a vyřídíme dotaci pro vaše zateplené bydlení

Dotace na zateplení je možné získat po splnění několika základních podmínek. Prvním krokem je vlastnit starší rodinný dům, u něhož byla podána žádost o vydání stavebního povolení před prvním červencem 2013. Dalším, neméně důležitým je počet bytových jednotek v domě. Ten by neměl přesáhnout tři a může být doplněn jedním nebytovým prostorem. Také byste jako uživatelé měli k bydlení využívat více než 50% podlahové plochy. Celou realizaci můžete provést ve vlastní režii, případně kontaktovat nás nebo celek provést jako kombinaci obou způsobů.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o vyřízení dotace na zateplení?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Realizované dotace na zateplení

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.