RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Ekologické stavby na klíč

Ekologie je z pohledu dnešní architektury a stavitelství nedílnou součástí návrhu a provádění staveb. Materiály, technologie, konstrukční systémy – vše musí splňovat nároky dnešní moderní společnosti. Recyklace a dlouhá životnost materiálů, vývoj nových a vylepšování stávajících technologických postupů, hledání nejefektivnějších a energeticky nejméně náročných řešení. To vše je cílem i ve Wobau.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečnou ekologickou stavbu vašich snů

Naše ekologické stavby navrhujeme a realizujeme v nejvyšším možném standardu a nebojíme se nových a moderních řešení. Cokoliv, co pomůže příštím generacím v budování a rozvíjení potenciálu je pro nás motivací a motorem, který nás žene vpřed. U nás ekologie není pouze fráze, skutečně se jí řídíme a věříme, že je klíčem ke spokojenému životu všech našich klientů.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní ekologickou stavbu na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference ekologické stavby

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.