RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2021

ROK

Studie

FÁZE

1+KK

DISPOZICE

28,92

UŽITNÁ PLOCHA

30,35

PODLAHOVÁ PLOCHA

Dispozice a logika interiéru garsoniéry využívá maximum potenciálu, který nabízel rekonstruovaný prostor. Na dnešní poměry velkorysá světlá výška dovolila umístit nad kompaktní zádveří spací patro, kde i v takto malém prostoru nalezne uživatel trochu soukromí. Díky tomuto uspořádání proto nevznikla typická garsoniéra s rozkladácí pohovkou a mikrokuchyňkou, ale prostor pro plnohodnotný život, kdy je možno oddělit soukromou a aktivní zónu bez toho, aby kterákoliv z nich utrpěla v rámci svojí využitelnosti. Vysoká okna s nízkým parapetem vybízí k posezení u snídaně nebo u kávy s přáteli a v prostorné kuchyni vznikne chutná tříchodová večeře bez kompromisů pro menší rodinnou oslavu. Materiály a barevné kombinace zvolené v tomto bytě evokují luxusní butik nebo salonek a vyvolávají v uživatelech pocit vyššího standardu. Chytré úložné prostory a plnohodnotná koupelna tento pocit ještě posílí a z malometrážního bytu se tak stává ideální bydlení pro tzv. singles nebo mladé páry či studenty.

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.