RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2021

ROK

Studie

FÁZE

2+KK

DISPOZICE

40,52

UŽITNÁ PLOCHA

43,79

PODLAHOVÁ PLOCHA

Rekonstrukce s využitým potenciálem. I tak by se dala nazvat naše studie interiéru bytu v nově rekonstruované rezidenci v Ostravě. Inspiraci pro tento interiér přinesla industriální minulost města, která se přepsala například do kovových prvků, přiznaného cihlového zdiva domu nebo do ocelových lan natažených mezi spací platformou a stropem. Tyto prvky v kombinaci s vinylem, který zdařile imituje starou prkenou podlahu Irského pubu a kuchyňskou linkou z olejovaného masivu vytváří stylový a nadčasový dizajn, který osloví každého návštěvníka s citem pro detail. Dispozičně se jedná o velmi prostornou garsoniéru, která nabízí dostatek prostoru pro aktivní trávení času, práci i soukromí. To vše díky vestavbě, která přesouvá spaní doslova „o level výš“ a vytváří tak atypické, ale velmi efektivní řešení pro úložné prostory a pracovní kout.

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.