RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Inženýrská činnost

V rámci inženýrské činnosti zastupujeme investora v přípravě projektu s dotčenými orgány. Zjišťujeme regulativyv řešeném území, existenci sítí v místě napojení nebo podmínek správců sítí.

Bydlení budoucnosti

Vyřídíme potřebná povolení s dotčenými úřady pro stavbu domu vašich snů

Koordinujeme činnost s dotčenými orgány pro povolení nebo ohlášení stavby a získáváme závazná stanoviska dotčených orgánů v několika úrovních. Např. posouzení souladu s ÚDP, ochrany přírody a krajiny, ochrany vod, ochrany ovzduší, ochrany ZPF, odpadového hospodářství, památkové péče, dopravy, energetiky, požární ochrany a další. Zajišťujeme stanoviska vlastníků veřejné dopravní a technické infrastruktury k možnosti a způsobu napojení záměru nebo k podmínkám dotčených ochranných a bezpečnostních pásem.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o inženýrskou činnost?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Inženýrská činnost

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.