RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Luxusní domy a vily na klíč

Luxus je pojem velmi subjektivní. To, co jeden pokládá za luxus, druhému nestačí. Také je velmi důležitá hranice mezi luxusem a kýčem, kterou je mnohdy těžké nalézt a umět na ní bezpečně balancovat. Ve Wobau luxus definujeme jako výběr těch nejkvalitnějších materiálů a technologií ve spojení s efektním prostorem.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný luxusní dům vašich snů

Kráčet cestou luxusu ovšem není jednoduché, protože nároky na to, co je a co není luxus se v čase mění. Proto je důležité myslet také na nadčasovost a odolnost vybraných vstupních parametrů, aby i po sto letech, podobně jako u prvních funkcionalistických vil, byl onen luxus znát a byl pořád jasně hmatatelný. Ve Wobau volíme v luxusních stavbách vždy to nejlepší, co aktuální trh nabízí a dopřáváme klientovi jedinečnou péči a služby.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní luxusní dům či vilu na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference luxusní vily

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.