RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Moderní domy na klíč

Moderní domy dneška nejsou z pohledu architektury jasně definovány. Většina současných staveb čerpá inspiraci z funkcionalismu a moderny, ale objevují se i prvky futurismu, historismu nebo parametrického designu. Samotná moderní architektura se vyvíjí již od začátku 20. století a ve 21. století se pořád zdokonaluje.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný moderní dům vašich snů

Aktuálně dostupné materiály a technologie nám dovolují tvořit daleko sofistikovanější konstrukce než na počátku minulého století, ale forma většiny domů se od vil Le Corbusiera nebo Mies van der Roheho příliš neliší. Kubické hmoty, pásová okna, propojení zahrady a interiéru. To vše se kolem nás objevuje už takřka sto let. Rozdíl je ovšem v dostupnosti tohoto typu navrhování. Vily v tomto stylu z počátku století patřili vesměs movitější klientele, kdežto dnes si tyto prvky může vychutnat prakticky každý stavitel nového domu. A ve Wobau se snažíme tyto prvky dopřát co nejširšímu spektru klientů.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní moderní dům na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference moderního domu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.