RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Návrhy exteriérů

Exteriér je jakousi obálkou budovy, něco jako kůže lidské bytosti. Je tím prvním, čeho si všimnete před tím, než do domu vstoupíte. Návrh exteriéru je primárně o volbě fasády, střechy a výplni otvorů. Ke všem prvkům přistupujeme individuálně.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme originální dům vašich snů

Řešíme jejich materialitu, barevnost, fyzikální vlastnosti jako je např. odrazivost, nasákavost, odolnost vůči povětrnostním vlivům atd. Tyto prvky pak společně vytvářejí onen exteriér, díky kterému dům do svého okolí zapadá, nebo naopak, díky kterým je v okolí nepřehlédnutelným prvkem. Ve Wobau si proto dáváme záležet na kvalitních exteriérech, které reprezentují jak nás, tak i klienta v tom nejlepším světle.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o návrh exteriéru?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference návrhy exteriérů

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.