RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Nízkoenergetické domy na klíč

Při dnešní honbě za nejnižší spotřebou energie a co nejlepší izolací obálky domu často zapomínáme na další z kategorie domů, které pomohli definovat pasivní domy. Jsou jimi nízkoenergetické domy, které jak už název napovídá, mají oproti klasickým domům výrazně snížené nároky na spotřebu energie.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný nízkoenergetický dům vašich snů

Nedosahují vlastností pasivních domů, ale jsou jim velmi blízko. Do této kategorie spadají všechny stavby, které mají spotřebu energie na vytápění v rozmezí 15-50 kWh/m² za rok. Nízkoenergetické domy obsahují v podstatě stejné komponenty jako pasivní domy, pouze v menší míře. Na rozdíl od pasivních, nízkoenergetické domy potřebují větší zdroj tepla a rozsáhlejší otopný systém, čímž se ve výsledku vyrovnávají investiční náklady, ale provozní zůstávají o poznání vyšší než u domů pasivních.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní nízkoenergetický dům na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference nízkoenergetického domu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.