RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Nízkoenergetické stavby na klíč

Při dnešní honbě za nejnižší spotřebou energie a co nejlepší izolací obálky domu často zapomínáme na další z kategorie staveb, které pomohli definovat pasivní stavby. Jsou jimi nízkoenergetické stavby, které jak už název napovídá, mají oproti klasickým stavbám výrazně snížené nároky na spotřebu energie. Nedosahují vlastností pasivních staveb, ale jsou jim velmi blízko.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečnou nízkoenergetickou stavbu vašich snů

Do této kategorie spadají všechny stavby, které mají spotřebu energie na vytápění v rozmezí 15-50 kWh/m² za rok. Nízkoenergetické stavby obsahují v podstatě stejné komponenty jako pasivní, pouze v menší míře. Na rozdíl od pasivních, nízkoenergetické stavby potřebují větší zdroj tepla a rozsáhlejší otopný systém, čímž se ve výsledku vyrovnávají investiční náklady, ale provozní zůstávají o poznání vyšší než u staveb pasivních.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní nízkoenergetickou stavbu na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference nízkoenergetické stavby

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.