RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Novostavby na klíč

Mezi hlavní typy realizací v našem portfoliu patří novostavby čili stavby, které jsou od základu navrženy a postaveny tzv. na zelené louce. Oproti rekonstrukcím není klient vázán takřka žádnými omezeními, pouze regulativy daném v území. Novostavba vždy reaguje na aktuální trendy v navrhování a využívá maximum nových technologií a technologických postupů.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečnou novostabu vašich snů

Naše stavby navrhujeme a realizujeme v nejvyšším možném standardu a nebojíme se nových a moderních řešení. Cokoliv, co pomůže příštím generacím v budování a rozvíjení potenciálu je pro nás motivací a motorem, který nás žene vpřed. U nás ekologie není pouze fráze, skutečně se jí řídíme a věříme, že je klíčem ke spokojenému životu všech našich klientů.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní novostavbu na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference novostavby

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.