RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Nulové domy na klíč

Nulové domy patří na piedestal možností a schopností dnešního stavitelství. Jsou synonymem dokonalého energeticky soběstačného bydlení. Nulový dům představuje díky svým technologiím a konstrukčnímu provedení samostatně fungující jednotku, která dokáže pokrýt veškerou svoji spotřebu a v ideálním případě i energeticky přispívat do sítě.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný nulový dům vašich snů

Tyto domy ročně nepřekročí energetickou potřebu 5kWh/m2 a energii získávají např. z kogeneračních jednotek, malých větrných elektráren nebo fotovoltaických panelů. Ve Wobau těmto domům věnujeme speciální pozornost, jelikož se jedná o citlivý ekosystém, kde vše je závislé na všem a každý prvek musí být navržen pečlivě a profesionálními postupy. Nulové domy nám slouží jako inspirace pro budoucnost, kdy by se měli stát standardem a jediným typem udržitelného bydlení.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní nulový dům na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference nulového domu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.