RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Pasivní domy na klíč

Téměř nejvyšším standardem v minimální spotřebě energie, když nepočítáme tzv. nulové domy, jsou domy pasivní. Název může být lehce matoucí, neboť tento typ domu je oproti svému názvu naopak velmi aktivní. Využívá maximum dosažitelných vlastností v oblasti energetické úspornosti, ekologických řešení a investiční návratnosti.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný pasivní dům vašich snů

Aktivní jsou i uživatele, kteří tento typ domů vyhledávají. Ve Wobau budoucí obyvatele pasivních domů informujeme o výhodách i povinnostech spojených s jejich užíváním a naši klienti se tak vzdělávají a učí s domem žít ještě před okamžikem nastěhování. Díky příjemným životním podmínkám je tento typ domu vyhledáván zejména lidmi, kteří věří, že kvalitní životní prostředí je základ kvalitního a zdravého života. A právě pasivní dům jim toto prostředí nabídne.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní pasivní dům na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference pasivního domu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.