RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Pasivní dům v Lučině

2016

ROK

Studie+Projekt+Realizace

FÁZE

5+KK

DISPOZICE

154,90

UŽITNÁ PLOCHA

139,00

PODLAHOVÁ PLOCHA

O projektu

Jedná se o nepodsklepený rodinný dům o dvou nadzemních podlažích v pasivním standartu moderního rázu, určený pro čtyřčlennou rodinu.
V prvním nadzemním podlaží je orientovaný obývací pokoj s kuchyní, pracovna, šatna, technické a hygienické zázemí domu přístupné ze zádveří. Obývací část je propojená terasou, která je částečně krytá přesahem druhého podlaží a masivním zastřešením obloženým dřevem.
V druhém patře jsou z chodby prosvětlené střešními světlíky přístupné dva pokoje se společnou šatnou, ložnice se soukromou šatnou a koupelna.
Hlavním interiérovým designovým prvkem je vetknuté schodiště, umístěné v obývacím pokoji, pod kterým tak vzniká další užitná plocha.
Garážové stání je navrženo pro dva osobní automobily. Součástí je uzavřený sklad za-hradního nábytku a techniky. Do budoucna je plánována konstrukce zastřešení venkovní-ho bazénu, která bude ukotvená do obvodové stěny garážového stání.

Od A až do Z.

Spolupráce klienta s naší firmou započala ideálním způsobem, a to při výběru pozemku pro umístění vysněného domu. U tohoto domu jsme doporučili klidný a ideálně orientovaný pozemek, zpracovali studii, kdy jsme chtěli docílit moderního vzhledu a zároveň nenarušit proporci hmoty kvádru pasivního domu. Klient se rozhodl tento dům postavit s naší stavební sekcí a tak jsme mohli poskytnou služby od začátku až do konce procesu výstavby.

Ing. Adam Weiss

Jednatel

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.