RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Rodinný dům ve Svinově

2018

ROK

Studie + projekt + realizace

FÁZE

3+KK

DISPOZICE

95,15 m2

UŽITNÁ PLOCHA

122,73 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

O projektu

Dům je navrhnut jako přízemní stavba s jednoduchým výrazem a ohledem na maximální účelnost.

Střídmý jednoduchý půdorysný tvar je následován vnějším řešením fasád. Stavba se zříká všeho, co nepůsobí jednoduše a obnášelo by jak složité řešení konstrukcí, tak komplikovanou výstavbu. Konceptem pro návrh je tedy jednoduchost, účelnost a praktičnost, což vyplývalo především z potřeb klientů.

V domě bylo navrhováno pouze to, co bylo shledáno jako potřebné. Kromě klasického otevřeného společenského obytného prostoru s jídelním stolem a kuchyní je zde navržena pouze ložnice a jeden pokoj. Samozřejmostí je hygienické a technické zázemí v podobě koupelny, samostatné toalety a technické místnosti.

Dům působí příjemným a komorním dojmem, což vytváří domácí atmosféru.
Minimalistické řešení dispozic je analogicky vkreslováno i do řešení vnějších fasád, které zůstaly u pouhé omítky bílého a tmavě šedého odstínu.

Materialita okolo domu je tvořena kamennou dlažbou a zámkovými prefabrikovanými dlaždicemi.

Střídmý a praktický.

Dům je navržen prakticky a jednoduše. Tento fakt se prolíná jak vzhledem, dispozičním řešením tak v rámci proveditelnosti při realizaci. Takové bylo přání klientů.

Ing. Adam Weiss

Jednatel

Fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.