RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Dotace

Průkazy energetické náročnosti staveb (PENB)

Zpracováváme průkazy energetické náročnosti budov pro rodinné a bytové domy, občanské a další stavby. Navrhneme optimální řešení pro váš dům, zpracujeme průkaz energetické náročnosti budovy a v případě zájmu také odborný posudek pro podání žádosti o dotaci.

Bydlení budoucnosti

Zpracujeme, spočítáme a vyřídíme dotaci pro vaše lepší bydlení

Průkaz energetické náročnosti budov, zkráceně PENB, slouží k informaci a zhodnocení energetické náročnosti provozu nemovitosti. Slouží stávajícím majitelům daného objektu nebo realitním kancelářím či zájemcům o koupi nemovitosti. Je to také jeden ze způsobů stanovení kupní ceny nebo nájmu objektu. PENB se zpracovává pro rodinné i bytové domy, ale také pro budovy služeb nebo výroby. Ve Wobau pro Vás zpracujeme PENB v co nejkratší době a v té nejvyšší kvalitě!

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o zpracování průkazu energetické náročnosti stavby?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference energetické náročnosti staveb (PENB)

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.