RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Moderní bytový dům v centru Ostravy

2022

ROK

Studie + Projekt

FÁZE

5. NP + SUTERÉN

PODLAŽÍ

13

POČET BYTŮ

15

POČET STÁNÍ

O projektu

Bytový dům v Ostravě nabízí komfortní moderní bydlení v dosahu veškerých služeb, které centrum města nabízí. Spojením moderní architektury a chytrého dispozičního řešení bylo dosaženo ideálního průniku estetiky, funkce a komfortu pro budoucí obyvatele.

Atypický každým coulem

Navrhnout bytový dům v historickém centru Ostravy bylo skutečnou výzvou. Pozemek klínovitého tvaru s neobvyklým terénním profilem, který nenavazoval na své okolí, výškové a prostorové regulativy, požadavek na parkování v rámci objektu a řada dalších faktorů a okrajových podmínek, které dům formovali do jeho výsledné podoby.

Ing. arch. Michaela Pekařová

Architektka

Kompletní fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.