RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2021

ROK

Studie

FÁZE

2+KK

DISPOZICE

50,42

UŽITNÁ PLOCHA

54,53

PODLAHOVÁ PLOCHA

Normální „dvěkákáčko“ v centru Ostravy. Možná na první pohled. Oproti klasickým developerským projektům se vyznačuje čistým půdorysným řešením, čitelnou dispozicí a jasným provozem. V kombinaci s výběrem kvalitních materiálů dostáváme interiér, který nabídne komfort a dostatek prostoru pro singles nebo mladý pár. Dřevěný obklad a dlouhé závěsy zdůrazňují vertikalitu prostoru, který mohl vzniknout díky vyšším stropům rekonstruovaného domu, kde se byt nachází. Tmavá vinylová podlaha a bílé prvky kuchyňské linky vytvářejí příjemný kontrast, který doplňuje elegantní LED podsvícení horních skříněk a přizdívky za televizí. V rámci chytrého řešení prostoru jsme vyměnili dvě židle za lavici, která plynule pokračuje podél zdi až pod televizi a nahrazuje tak klasický televizní stolek. Díky tomu je byt připraven i na početnější návštěvu, kdy stačí rozložit stůl a užít si menší rodinnou oslavu nebo večerní Monopoly s přáteli.

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.