RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2021

ROK

Studie

FÁZE

3+KK

DISPOZICE

66,40

UŽITNÁ PLOCHA

69,28

PODLAHOVÁ PLOCHA

Netradiční byt dispozice 3+kk. Netradiční ve srovnání s klasickým, resp. aktuálně nejpoužívanějším dispozičním řešením v developerských projektech bytových domů, které tvoří páteřní úzká chodba a na ní navázané jednotlivé místnosti. Chodba, která je pouhým komunikačním prostorem, ale přesto její metr čtvereční hodnotíme stejně jako obývací pokoj nebo ložnici. Proto jsme se pokusili tento prostor odstranit a ložnici a dětský pokoj zpřístupnit přímo z obývacího pokoje. Díky tomuto kroku je prostor pro trávení aktivního času maximalizován, chodba zcela eliminována a pro odklonění provozu koupelny a toalety jsme navrhli nábytkovou vestavbu kuchyňské linky spojené se šatní skříní a prostorem pro pračku a sušičku. V kombinaci s vyšší světlou výškou jsme docílili příjemné a v rámci vnímání prostoru opravdu nadstandardní bydlení pro mladou rodinu s jedním nebo i dvěma dětmi.

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.