RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2022

ROK

Studie, realizace

FÁZE

4+KK

DISPOZICE

122,75

UŽITNÁ PLOCHA

131,11

PODLAHOVÁ PLOCHA

Terasa s výhledem do koruny vzrostlého majestátního platanu. Jen tato věta by úplně stačila na popis tohoto velkorysého a luxusního bytu. Bytu, který nic nepostrádá. Bytu, do kterého se budou jeho obyvatelé s radostí každý den vracet. Aby si odpočinuli a načerpali nové síly u příjemné večeře na zmíněné terase nebo u plápolajícího ohně v krbu na prostorné pohovce. A nebo byt nemusí opouštět vůbec. Pracovna obstojí jak pro domácí nenáročné „papírování“, tak pro profesionální práci z domova. Příjemná a dostatečně velká ložnice poslouží k regeneraci na nejvyšší úrovni a děti najdou soukromí v dětském pokoji o jakém může snít každá princezna nebo malý stavitel. No a dvě koupelny jsou vítaným nadstandardem, který doplňuje prostorný botník a bezkonkurenční kuchyně s výhledem.

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.