RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Interiér bytu v Ostravě

2022

ROK

Studie, realizace

FÁZE

4+KK

DISPOZICE

95,06

UŽITNÁ PLOCHA

101,43

PODLAHOVÁ PLOCHA

Zadání bylo jasné – prostorný byt s terasou, který vyhoví dnešním požadavkům na komfort pro tří a v budoucnu i potenciální čtyřčlennou rodinu. Z toho důvodu vznikla v jižní části malá pracovna, která je v případě rozšíření počtu členů rodiny připravena sloužit jako dětský pokoj a v případě návštěvy i jako pokoj pro hosty. Bytu dominuje také prostorná kuchyně ve tvaru písmena U, která uspokojí každého skrytého „mástršefa“. Vše je v ní na dosah ruky, stačí se otočit a otočit a otočit a… a až z toho půjde hlava kolem, můžou si obyvatele bytu odpočinout v prostorné ložnici se šatnou, jakou v dnešní době v bytech naleznete jen stěží. Zlatý hřeb tohoto bytu, obývací pokoj s jídelnou, je propojen s exteriérem francouzskými okny, kdy se dvě z nich otevírají na příjemnou terasu a nabízí tak vlastní malou oázu klidu. V jídelně díky dostatečné dimenzi prostoru posnídáte v úzkém kruhu rodiny, ale také uspořádáte menší oslavu narozenin. Byt jak má být!

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.