RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Nízkoenergetický dům ve Václavovicích

2022

ROK

Studie + projekt

FÁZE

5+1

DISPOZICE

133,26 m2

UŽITNÁ PLOCHA

231,13 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

O projektu

Původní vizí klienta byl patrový dům velkorysých proporcí bez kompromisů. Letošní krize na trhu se stavebními materiály v kombinaci s cenou pozemku ho ve spolupráci s námi přiměla tuto představu přehodnotit a vykročit úplně jiným směrem. Vzniknul tak minimalistický, kompaktní, ale i přesto dostatečně komfortní dům, který splňuje všechny klíčové požadavky a cíle klienta.

Dispozičně dům vychází z jednoduchého páteřního systému, kdy na centrální komunikační prostor navazují jednotlivé obytné místnosti. Průhledová osa z vchodu podél technické místnosti, pracovny a toalety plynoucí přes obývací prostor s kuchyní a jídelnou je kolmá na osu, která obsluhuje ložnice a koupelnu.

„Think different“

Klasický bungalov příjemných proporcí, jednoduchá čitelná forma, minimalizmus v materiálovém, barevném i dispozičním řešení. Vše podtrženo atypickou konzolou hmoty obývacího prostoru, která ční do příkrého pozemku. 

Ing. arch. Ján Kapitulčin

Architekt

Kompletní fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.