RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Rekonstrukce rodinného domu ve Vratimově

2023

ROK

Studie + Projekt

FÁZE

-

DISPOZICE

-

UŽITNÁ PLOCHA

-

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

O projektu

Rodinný dům ve Vratimově zůstal někde v půli cesty k dokončení. Požadavky a životní situace investora se v průběhu procesu rekonstrukce změnili a tak bylo potřeba nový pohled. Domu jsme doplněním scházejícího rohu vrátili rovnováhu a ty správné proporce.

Přidali jsme venkovní sklep, který se ukryl pod pobytové schodiště. To vede k prostorné odpočinkové terase s pergolou a venkovní kuchyní s krbem. Celkovou  koncepci doplňuje nová garáž s dostatkem prostoru pro milovníka motocyklů.

Fasádu sjednocuje bílá omítka v kombinaci s dřevěnými latěmi a falcovanou plechovou střechou v antracitu.

Doplnit a dokončit

Na první pohled mu něco chybělo. Kousek nebo kus. Výkus! Bylo potřeba uzavřít kruh. Nebo v tomhle případě spíš obdélník. Vyrovnat se s minulostí a hledět do budoucna. Dokončit započaté s novým pohledem a novou vizí.

Ing. arch. Ján Kapitulčin

Senior architekt

Kompletní fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.