RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Rodinná vila v Bystřici

2023

ROK

Studie

FÁZE

8+KK

DISPOZICE

387 m²

UŽITNÁ PLOCHA

323 m²

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

O projektu

Jižně orientovaný a mírně svažitý pozemek s výhledem do vzrostlého divokého porostu s potokem. Nádherné místo. Rozvolněná zástavba a dostatek prostoru.

Mladí manželé se třemi dětmi a velkou rodinou. Všichni se musí vejít, když bude potřeba. Otevřená dispozice je hravě pojme. 

Klid v patře, akce v přízemí. A ještě větší akce v podzemí! Multifunkční prostor pro hudebně nadané členy rodiny nebo cokoliv jiného, co přinese budoucnost.

Jednoduché hmotové členění, jasná a čistá forma, praktická a racionální dispozice. Soukromá terasa obklopena domem samotným.

Dostatek prostoru pro práci i odpočinek. 

Rodina je základ

Rodinný kruh, rodinné zázemí, rodinná atmosféra. Rodina jako základní a jedinečná stavební jednotka naší společnosti. Fungující a milující. V rodinném domě, ve stabilním, neměnném středu vlastního vesmíru. V bodě nula. Tam kde všechno začíná i končí. Tam, kde se vracíme, když se všechno kolem hroutí. Místo, ze kterého unikáme, když je všeho příliš. Domov.

Ing. arch. Ján Kapitulčin

Senior architekt

Kompletní fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.