RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Moderní pasivní dům v Opavě

2019

ROK

Studie + projekt

FÁZE

5+KK

DISPOZICE

218 m2

UŽITNÁ PLOCHA

300 m2

ZASTAVĚNÁ PLOCHA

O projektu

Jedná se o přízemní rodinný dům ve tvaru L.  Tento tvar byl zvolen z důvodu maximálního využití zahrady a poskytnutí soukromí ze dvou frekventovaných stran.

Jihozápadní křídlo tvoří velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Poskytuje přímý vstup na venkovní zastřešenou terasu s letní kuchyní. Hmota tohoto prostoru je oproti zbytku domu vyšší a zvýrazněná šedou fasádou.

V jihovýchodním křídle jsou umístěny pokoje dětí a ložnice s vlastní šatnou a koupelnou. Severní stěnu lemuje hlavní vstup do domu, pracovna, technické a hygienické zázemí domu. Dostatek úložného prostoru nabízí kůlna přístupná z obou stran. Dům je prostorný a vzdušný, pomocí výrazného prosklení propojuje interiér s jižní zahradou.

Aby byl dům promyšlen do posledního interiérového detailu, klientům pomohlo studio Moskordesign.

Prostorný a vzdušný.

Na první pohled patrný velkorysý společenský prostor je propojen napřímo s terasou, což vytváří přímý kontakt s exteriérem. Díky zastřešení bioklimatickými lamelami je propojení ještě intenzivnější a zaručuje stínění terasy a prostup světla do interiéru. Celkově tak prostor působí vzdušně a útulně. 

 

Ing. Pavel Pásztor

Hlavní projektant

Kompletní fotogalerie projektu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Zajímá Vás projekt
či realizace?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily

NEBO ROVNOU VOLEJTE:
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.