RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Technický dozor staveb

V rámci kompletního balíčku služeb nabízíme i možnost zabezpečit technický dozor stavebníka. Ten vykonává kontrolní a dozorovou činnost nad kvalitním, včasným a hospodárným prováděním prací a dodávek v souladu s ověřenou projektovou dokumentací stavby nebo její části a se smluvními podmínkami výstavby.

Bydlení budoucnosti

Zajistíme technický dozor a kontrolu stavby domu vašich snů

Mimo jiné také vykonává činnosti jako např. kontrolu způsobu provádění stavby v průběhu celé realizace, kontrolu kvality přípravy a realizace dodávek, kontrolu respektování ustanovení stavebního zákona apod. Technický dozor také dbá o řádné, úplné a průběžné vedení stavebního deníku nebo posuzuje návrhy na změny stavby před dokončením. Výběrem kvalitního a osvědčeného technického dozoru je zaručena správně provedena stavba a díky tomu i spokojenost klienta.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o technický dozor stavby?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference dozorovaných staveb

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.