RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Portfolio

Zděné domy na klíč

Zděné domy jsou v naší domovině zástupci klasické představy o bydlení. Nejstarší dochované stavby u nás byli zděné z kamene a hlíny, ať už pálené nebo nepálené. Cihly spojované maltou v nás evokují vztah k zemi a díky svojí hmotnosti a pevnosti navozují pocit bezpečí a nedobytnosti – přesně v duchu oblíbeného rčení „Můj dům, můj hrad“.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a postavíme jedinečný zděný dům vašich snů

Dnešní zděné domy spojuje s těmi z dávné minulosti pouze onen způsob „výroby“. Tzn. kladení cihel do vazby a spojování maltou, případně jiným spojovacím materiálem. Moderní zděné domy jsou díky rozměrům a dokonalosti tvarovek vyzděny v extrémně krátkém časovém horizontu, což je v dnešní uspěchané době vítaný bonus. Ve Wobau stavíme primárně z vápenopískových tvárnic Sendvix od firmy KM BETA. Tyto cihly se díky své vysoké objemové hmotnosti vyznačují výbornými tepelně technickými vlastnostmi a extrémní výdrží na působení síly v tlaku. Díky tomu můžou být nosné stěny v průřezu tenčí a klient tak ušetří např. na množství betonu v základové desce.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o unikátní zděný dům na klíč?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference zděného domu

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.