RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Projektanti Ostrava!!!

Wobau, to je synonymum kvalitní a profesionální projekce. Kvalifikovaní projektanti s letitými zkušenostmi a v přímém kontaktu s výstavbou – takové naleznete pouze u nás.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a zpracujeme projekt vašich snů

Projektanti jsou s architekty věčně bojující a zároveň nerozluční bratři. Jeden bez druhého využívají pouze polovinu svého potenciálu. Jejich spojením vzniká vysoce reaktivní směs, která je katalyzátorem pro vznik kvalitního díla. Dáváme si záležet na každém detailu, abychom dosáhli propracovaného projektu, který je připravený k vydání stavebního povolení a zajistí bezproblémový proces výstavby.

ZOBRAZIT REALIZACE
Jedinečné projekty na klíč

Váš vysněný domov od vize k realizaci

Díky našim projektantům vzniká vždy projekt, který je promyšlený do posledního detailu a stavební činnost tak probíhá bez sebemenších zdržení nebo konfrontací.

01/
01/ Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je jednou z nejdůležitějších částí procesu realizace díla. Kvalitní projekt zaručuje, že se vaše investice vyplatí.

01/

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je jednou z nejdůležitějších částí procesu realizace díla. Kvalitní projekt zaručuje, že se vaše investice vyplatí.

Máte zájem o unikátní projekt našimi projektanty?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference projektantů

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.