RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Projektanti Karviná

Jste z Karviné nebo okolí? A potřebujete zpracovat projektovou dokumentaci? Pak jste tady správně! Wobau, to je synonymum kvalitní a profesionální projekce. Kvalifikovaní projektanti s letitými zkušenostmi a v přímém kontaktu s výstavbou – takové naleznete pouze u nás. Dáváme si záležet na každém detailu, abychom dosáhli propracovaného projektu, který je připravený k vydání stavebního povolení a zajistí bezproblémový proces výstavby.

Projekty budoucnosti v Karviné

Naši projektanti navrhnou a zpracují projekt Vašich snů

Projektanti jsou s architekty věčně bojující a zároveň nerozluční bratři. Jeden bez druhého využívají pouze polovinu svého potenciálu. Jejich spojením vzniká vysoce reaktivní směs, která je katalyzátorem pro vznik kvalitního projektu a celého díla.

ZOBRAZIT REALIZACE
Jedinečné projekty Karviná

Váš vysněný domov od vize k realizaci

Díky našim projektantům vzniká vždy projekt, který je promyšlený do posledního detailu a stavební činnost tak probíhá bez sebemenších zdržení nebo konfrontací.

01/
01/ Projektová dokumentace

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je jednou z nejdůležitějších částí procesu realizace díla. Kvalitní projekt zaručuje, že se Vaše investice vyplatí.

01/

Projektová dokumentace

Projektová dokumentace je jednou z nejdůležitějších částí procesu realizace díla. Kvalitní projekt zaručuje, že se Vaše investice vyplatí.

Máte zájem o projekt od našich projektantů?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference projektanti

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.

  Oblast působnosti

  Oblast působnosti projektantů v Moravskoslezském kraji:
  (Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov a Orlová)