RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Bytoví architekti

Interiér je často potenciálními klienty upozaďován před exteriérem. Je to podobné jako u lidí nebo u knih – soudíme dle obálky. Pravdou ale je, že valnou většinu času trávíme právě uvnitř. Proto není vhodné přistupovat k řešení domu po částech a separovaně, ale naopak komplexně a vnímat dům jako celek.

Bydlení budoucnosti

Společně navrhneme a zrealizujeme originální interiér vašich snů

Stejně jako člověka utváří tělo i duch, tak utváří dům vnější i vnitřní uspořádání. Interiér na své obyvatele působí přímo i podprahově a ovlivňuje tak naše pocity a vnímání prostředí. Kvalitní interiér dokáže nabudit a inspirovat, ale zároveň utlumit a nechat věci plynout. Může být aktivní i pasivní, transparentní i uzavřený, prostorný nebo kompaktní. Ve Wobau bytoví architekti analyzují zvyklosti a vlastnosti klienta a snaží se, aby v námi navrženém interiéru trávil svůj čas s radostí, ať už s rodinou nebo o samotě.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o návrh interiéru bytovým architektem?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference návrhy interiéru

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.