RYCHLÝ KONTAKT

+420 736 140 140

Služby

Bytový architekti Karviná

Jste z Karviné nebo okolí? A potřebujete navrhnout originální design interiéru Vašeho bytu či domu? Pak jste tady správně! Ve Wobau bytový architekti analyzují zvyklosti a vlastnosti klienta a snaží se, aby v námi navrženém interiéru trávil svůj čas s radostí, ať už s rodinou nebo o samotě. Kvalitní interiér dokáže nabudit a inspirovat, ale zároveň utlumit a nechat věci plynout.

Interiérová architektura budoucnosti v Karviné

Naši bytový architekti navrhnou originální interiér Vašich snů

Interiér je často potenciálními klienty upozaďován před exteriérem. Je to podobné jako u lidí nebo u knih – soudíme dle obálky. Pravdou ale je, že valnou většinu času trávíme právě uvnitř. Proto není vhodné přistupovat k řešení po částech a separovaně, ale naopak komplexně a vnímat byt či dům jako celek. Interiér na své obyvatele působí přímo i podprahově a ovlivňuje tak naše pocity a vnímání prostředí. Může být aktivní i pasivní, transparentní i uzavřený, prostorný nebo kompaktní.

ZOBRAZIT REALIZACE

Máte zájem o návrh interiéru našimi bytovými architekty?

KONTAKTUJTE NÁS!
Fotogalerie

Reference návrhy interiérů

 • Máte zájem o schůzku?
 • Proč Wobau?

Chcete s námi realizovat Váš dům?

Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat, abychom probrali všechny detaily.

NEBO ROVNOU VOLEJTE
+420 736 140 140

  Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

  1. Spolehlivost a odbornost

  Na stavby, zejména ty pasivní, se specializujeme už dlouhou řadu let. Jsme členy centra pasivního domu a partnery celé řady klientů. Vyjádření klientů, kterým jsme již pasivní dům postavili, najdete v našich realizacích.

  2. Rychlost a inovace

  Neustále se vzděláváme, používáme nejmodernější technologie a celý realizační tým spolu neustále komunikuje, abychom vám mohli poskytnout jen to nejlepší, a to vždy ve stanoveném termínu.

  3. Komplexní služby

  Díky našemu týmu architektů, projektantů, energetických specialistů a stavařů vám poskytujeme komplexní služby od návrhu přes projekt až po realizaci stavby. Můžete si tak užívat bezstarostný, pohodlný a rychlý průběh celého procesu.

  Oblast působnosti

  Oblast působnosti návrhů interiérů v Moravskoslezském kraji:
  (Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek-Místek, Karviná, Třinec, Český Těšín, Nový Jičín, Krnov a Orlová)